0511-462980
Team

Team

Team

Karel Beke

Lees verder...
Team

Alie Woudstra

Lees verder...
Team

Liesbeth Markus

Lees verder...
Team

Janneke van der Wal

Lees verder...
Team

Jan Jonker

Lees verder...
Team

Nynke de Jong

Lees verder...
Team

Danaïa Tuinenga

Lees verder...
Team

Jannie Kompaan

Lees verder...
Team

Fokje de Roos

Lees verder...
Team

Thea van der Werff

Lees verder...
Team

Sjoerdsje Alma

Lees verder...
Team

Jacqueline de Vries

Lees verder...
Team

Bauke Prins

Lees verder...
Team

Debbie Post

Lees verder...
Team

Janco Slingerland

Lees verder...
Team

Peter Annema

Lees verder...
Team

Froukje Eekhof

Lees verder...
Team

Wies Paulusma

Lees verder...
Team

Priscilla Roffel

Lees verder...
Team

Loes Glas

Lees verder...
Team

Christiaan van der Laan

Lees verder...

Het team

  • Liesbeth Markus (Leerkracht groep 0/1a op maandag, dinsdag en vrijdag)
  • Janneke van der Wal (Leerkracht groep 1/2b op maandag t/m vrijdag)
  • Jan Jonker (Leerkracht groep 1/2c op maandag t/m vrijdag)
  • Alie Woudstra (Leerkracht groep 3a op maandag t/m woensdag)
  • Nynke de Jong (Leerkracht groep 3a op donderdag en vrijdag)
  • Danaia Tuinenga (Leerkracht groep 3/4b op woensdag t/m vrijdag) Wordt vervangen door juf Joke Hoekstra
  • Jannie Kompaan (Leerkracht groep 4a op maandag t/m donderdag)
  • Fokje de Roos (Leerkracht groep 5a op maandag en dinsdag en Leerkracht 4a op vrijdag)
  • Thea van der Werff (Leerkracht groep 5a op woensdag t/m vrijdag)
  • Sjoerdsje Alma (Leerkracht groep 6a op maandag en dinsdag) Wordt vervangen door juf Nynke de Jong tot januari 2021)
  • Jacqueline de Vries (Leerkracht groep 6a op woensdag t/m vrijdag)
  • Bauke Prins (Leerkracht groep 6/7b op maandag t/m vrijdag)
  • Jarno (LiO Stagiaire groep 6/7b op maandag t/m woensdag)
  • Debbie Dillerop (Leerkracht groep 7a op maandag t/m woensdag)
  • Janco Slingerland (Leerkracht groep 7a op donderdag en vrijdag en groep 8a op dinsdag en woensdag)
  • Peter Annema (Leerkracht groep 8b op maandag t/m vrijdag)
  • Wies Paulusma ( OA bij de groepen 1 en 2)
  • Froukje Eekhof (OA bij de groepen 3 en 4)
  • Priscilla Roffel (OA bij de groepen 7 en 8)