Knoppen

I.v.m. een storing doen de afbeeldingen het niet. 
Excuses! 

Nieuwsbrieven

Schoolgids 

Schoojaarkalender 
 

Contact

Team Partoer

Personeel

Naam  Groep/Functie Email
Liesbeth Markus  0/1a e.heida@opo-furore.nl
Hyke Oostenbrink 0/1a h.oostenbrink@opo-furore.nl
Janneke van der Wal  1/2b j.wal@opo-furore.nl
Jan Jonker 1/2c j.jonker@opo-furore.nl
Alie Woudstra 3a a.woudstra@opo-furore.nl
Nynke de Jong  3a nynke.dejong@opo-furore.nl
Neeltsje Schat  3/4b n.schat@opo-furore.nl
Danaïa Tuinenga * 3/4b d.tuinenga@opo-furore.nl
Jannie Kompaan  4a j.kompaan@opo-furore.nl
Fokje de Roos  4a en 5a  f.veenstra@opo-furore.nl
Thea van der Werff 5a t.werff@opo-furore.nl
Sjoerdsje Alma ** 6a s.alma@opo-furore.nl
Jacqueline de vries 6a j.vries@opo-furore.nl
Bauke Prins  6/7b b.prins@opo-furore.nl
Debbie Post  7a d.post@opo-furore.nl
Janco Slingerland 7a en 8a  j.slingerland@opo-furore.nl
Patrick da Costa Gomez 8a p.dacostagomez@opo-furore.nl
Peter Annema 8b p.annema@opo-furore.nl

* Danaïa Tuinenga is tot de herfstvakantie met zwangerschapsverlof, ze wordt vervangen door Joke Hoekstra (j.hoekstra@opo-furore.nl) 
** Sjoerdsje Alma is tot de kerstvakantie met zwangerschapsverlof, ze wordt vervangen door Nynke de Jong die ook les geeft aan groep 3a. 

Overig personeel

Naam Functie Email
Karel Beke Directeur k.beke@opo-furore.nl
Hiske Hartmans Intern begeleider en MT-lid  (afwezig) 
Wies Paulusma Onderwijsassistent onderbouw w.paulusma@opo-furore.nl
Froukje Eekhof Onderwijsassistent middenbouw f.eekhof@opo-furore.nl
Loes Glas  Onderwijsassisten woordenschat l.glas@opo-furore.nl
Albertha Brands Vervangend Intern Begeleider ib.partoer@opo-furore.nl

 

Overige functies

Naam Functie Email
Patrick da Costa Gomez Teamleider / ICT coördinator p.dacostagomez@opo-furore.nl
Jacob van der Veen Vrijwilliger ICT j.vanderveen@opo-furore.nl
Peter Annema  MR-lid p.annema@opo-furore.nl
Thea van der Werff MR-lid t.werff@opo-furore.nl
Jannie Kompaan  Stagecoördinator j.kompaan@opo-furore.nl
Bauke Prins Schoolcoach Stichting LeerKRACHT b.prins@opo-furore.nl
Alie Woudstra Schoolcoach Stichting LeerKRACHT a.woudstra@opo-furore.nl
Liesbeth Markus Taal coördinator  e.heida@opo-furore.nl
Theo Weiland Congiërge  
Jan Jonker Cultuur Coördinator j.jonker@opofurore.nl
Danaïa Tuinenga  OR-lid  d.tuinenga@opo-furore.nl
Cora de Boer Schoonmaakster  

Bouwcoördinatoren:
Liesbeth Markus onderbouwcoördinator
Debbie Dillerop middenbouwcoördinator
Patrick da Costa Gomez bovenbouwcoördinator

 

Knoppen

I.v.m. een storing doen de afbeeldingen het niet. 
Excuses! 

Nieuwsbrieven

Schoolgids 

Schoojaarkalender 
 

Contact

Knoppen

I.v.m. een storing doen de afbeeldingen het niet. 
Excuses! 

Nieuwsbrieven

Schoolgids 

Schoojaarkalender 
 

Contact

 

Knoppen

I.v.m. een storing doen de afbeeldingen het niet. 
Excuses! 

Nieuwsbrieven

Schoolgids 

Schoojaarkalender 
 

Contact

Knoppen

I.v.m. een storing doen de afbeeldingen het niet. 
Excuses! 

Nieuwsbrieven

Schoolgids 

Schoojaarkalender 
 

Contact